Twitter Fenomenleri

Sosyal medya adeta altın çağını yaşıyor. Sosyal medyanın en çok tercih edilen alanlarından biri ise şüphesiz ki Twitter. Bu alan bizimle çok sayıda fenomeni tanıştırdı. Az kelime ile çok şey anlatma alanı olan Twitter’da bilinirliğini artırmak oldukça önemli bir iş. Peki, bugün takip edilesi Twitter fenomenlerine örnek verecek olsak kimler akla geliyor? İşte o isimleri sizin için sıraladık. Karşınızda takip edilesi Twitter fenomenleri

1. Pislik Adam /@basaranorhun: Komik paylaşımları, laf sokma sanatından örneklemeleri ve tespitleri ile oldukça güldürüyor ve eğlendiriyor. Bazen ise hayatımızdaki trajikomik durumları görebiliyoruz paylaşımlarında. Bu yüzden eğlenceli bir şeyler istiyorsanız Pislik Adam’ı takip edebilirsiniz.

2. Eren / @kazakerkegi: Twitter fenomenleri arasında en takip edilesi isimlerden biri de Eren. Son derece komik ve eğlenceli paylaşımlarda bulunuyor. Hem söylediklerine hak veriyorsunuz, hem de gülüyor, eğlenceli zaman geçiriyorsunuz.

3. Ajans Başkanı / @ajansbaskani: Ofis ortamında gerçekleşen olayları mizahi şekilde dile getiren ve güldüren bir hesap… Ayrıca trajikomik olayları da takipçileri ile paylaşarak eğlenceli paylaşımlarda bulunuyor. Takip edilesi Twitter fenomenleri arasında yer aldığı için kesinlikle listemizde de bulunması gerekiyordu.

4. Ali Ağaoğlu / @Para_ali: Ali Ağaoğlu ile ilgili paylaşımlar yapan bu hesap, adından da anlaşılacağı üzere paraya ve ekonomiye dair eğlendiren paylaşımlarda bulunuyor. Hatta çoğu zaman takipçilerini gülme krizlerine dahi sokan hesap, gülmek ve eğlenmek için Twitter’da zaman geçirenlere hitap ediyor.

5. S. Nalçakar / @snalcakar: Twitter fenomenleri arasında mizahi resimleri ve fotoğrafları ile dikkat çeken isimlerden biri olarak, en sevilen alternatiflerden de biridir. Sosyal medyada eğlenceli zaman geçirmek istiyorsanız, @snalcakar ile gülebilir, eğlenebilirsiniz. Ayrıca “Lütfen dava açmayın…” notu da oldukça manidar.

6. Turgay Kaçmaz / @ilkimeonkala: Hem eğlenceli, mizahi paylaşımlar, hem de duygusal sözler… Tam olarak Turgay Kaçmaz’ın paylaşımlarını bu şekilde ifade edebiliriz. Ancak hızla artan takipçi sayısı onu Twitter fenomenleri arasına alıyor. Siz de Twitter’da takip edilecek kaliteli hesaplar arıyorsanız, kesinlikle bu alternatifleri gözden geçirebilirsiniz. Pek çoğunu ise zaten biliyor ve takipi ediyor olabilirsiniz.

Tags

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Doğru müşteri adayına ulaşmak için hemen arayın

0553 077 40 28

top
WhatsApp chat