Konum

Konuma dayalı kullanıcı etkileşimi oluşturabilirsiniz. Belirlediğiniz konumlardaki kullanıcıların resimlerini beğenebilir, yorum yapabilir yada onları takip edebilirsiniz. Uygulamaya örnek vermek gerekirse; Alanya ilçesinde resim paylaşan kişilere etkileşim oluşturabilir. Onlara özel indirimler tanımlayıp işyerinizi ziyaret etmesini sağlayabilirsiniz.

Değerlendirme

Hedef kitle için yorumlarınızı otomatikleştirin. Potansiyel müşterileri hedefleyen bir işletmeyseniz, yorumlarınızı şu şekilde ayarlayabilirsiniz: “Harika motivasyon, sayfamda %5 indirim için CODE5 kodunu kullanın!” veya “Giyim çeşitlerimizde indirim kodu için bana DM atın!:)”.
Bu, satışları ve trafiği artırmak için kullanılabilir; ancak yorum yapmanın tek faydası bunlar değildir; kullanıcılar yorum almaya bayılır ve birileri yorumlarınızı okurken sayfanızı takip etme şansı oldukça yüksektir!

Doğru Etkileşim = Müşteri

Sizinle aynı sektörde olan insanların yaptığı paylaşımları beğenen ve yorum yapan kişiler ile etkileşim kurun. Bu özellik sayesinde hem etkileşiminiz artar hem de etkileşim kurduğunuz kişiler potansiyel müşteri adaylarınız olur.

Doğru Etiketlere Ulaşın

Doğru etiketleri birlikte seçelim program sizin yerinize o etiketleri paylaşan insanlarla etkileşim kursun. Örneğin gelinlik satışı yapıyorsanız, nişan etiketi paylaşan insanlar potansiyel müşteri adaylarınızdır. Program sizin yerinize 7/24 bu kişileri arar, bulur ve belirlediğiniz etkileşimi oluşturur. Bu ona özel tanımlanmış bir indirim koduda olabilir.

Takip Et / Takibi Bırak

Takip, Instagram büyümesinin oldukça kuvvetli bir formudur. İnsanları takip ettiğinizde size geri takip etme şansları oldukça yüksektir. Bizimle, bu süreci haftanın 7 günü, günde 24 saat uygulayabilirsiniz.
Hedef kitlenizle alakalı bin kadar (veya belirli bir miktar) hesabı takip etmekle başlayın – ardından hesapların takibini bırakacak ve takipçileri tutacağız! Yalnızca Sosyal Kedi tarafından takip edilen hesapların takibini bırakacağımızdan mevcut takip ettiğiniz hesaplar bu durumdan etkilenmeyecektir.

Kara Listeye Alma

Etkileşim kurmak istemediğiniz belirli kullanıcı hesaplarını seçin – rakipler veya beğenmeyi, yorum yapmayı veya takip etmeyi istemediğiniz insanlar gibi! Servisimiz bu profillerden özellikle kaçınacaktır.

Özel Filtreleme

Programımızın gelişmiş filtreleme özellikleri ile bot hesapları ayırt edebiliyoruz. Ayrıca paylaşım adeti, takipçi sayısı ve cinsiyet gibi özel filtrelerde uygulayabiliriz.

Yaptığımız projeleri okuyarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.

PROJELER

top
WhatsApp chat