Instagram Fenomenleri

Instagram’ın hayatımıza girmesi ile birlikte pek çok fenomen ortaya çıktı. Instagram fenomenleri olarak tanımladığımız bu isimlerin kimisi zaten ünlü olan isimler, kimisi ise Instagram’ın ünlü hale getirdiği isimler. En çok takipçisi olanlardan başlayarak Türkiye’deki Instagram fenomenlerinden bahsedelim biraz. Siz de takip ediyor musunuz bu isimleri?

  • Danla Biliç: Olaylı sözleri, ünlü isimlere sataşmaları ve bazen sınırları aşan yorumları ile adından çokça söz ettiren Danla’yı tanımayan yoktur herhalde. Instagram fenomenleri arasında son derece ünlü bir isim…
  • Şema Subaşı: Acun Ilıcalı’nın olaylı eşi paylaşımları ile çok konuşuluyor. Aslında eski eşi dememiz gerekiyor, çünkü geçen yıl çokça konuşulan bir düğünle evlenen çift, bu yıl ne yazık ki ayrılık kararı aldı. Şeyma Subaşı’nın her paylaşımı ise gerçekten olay oluyor.
  • Larissa Gacemer: Herkesin imrenerek takip ettiği ve söz ettiği Larissa ile Burak, eğlenceli paylaşımlar yapıyorlar. Hem âşık hem de eğlenceli bir çift olmaları sebebi ile paylaşımları ilgi çekiyor. Özellikle de Larissa’nın bu kadar komik ve sempatik bir karaktere sahip olması dikkatleri çekiyor.
  • Kerimcan Durmaz: Sıra dışı karakteri ve tarzı ile adından çokça söz ettiren Kerimcan Durmaz hızlı bir şekilde Türkiye gündemine oturan Instagram fenomenlerinden biridir. Bu yükselişinin ardından farklı projelerde de yer almaya başladı ve kariyerine yeni başarılar ekledi. Bugün takipçi sayısına baktığımızda pek de küçümsenemeyecek bir kitleye sahip olduğunu görüyoruz.
  • Merve Özkaynak: Makyaj, güzellik ve bakım konularında bizi aydınlatan bir isim Merve Özkaynak. Bunun yanı sıra öyle tatlı, öyle sempatik ki sözüne güvenilen Instagram fenomenlerinden biri olduğunu söyleyebiliriz. Her yaştan çokça takipçiye sahip olmanın yanı sıra özellikle yaşça küçük olan kızlarımıza harika bir örnek oluyor.
  • Yasemin Sakallıoğlu: Geleceğin en başarılı kadın komedyenlerinden biri olacağına hiç şüphemiz yok. Takipçi sayısı da bunu gözler önüne seriyor zaten. Yasemin öyle eğlenceli, öyle komik ve öyle yetenekli ki, kendini izletmeyi başarıyor. Üstelik samimiyeti de bizden biri gibi hissettiriyor. Bu yüzden de takipçi sayısı hızla artan Instagram fenomenlerinden biri olduğunu söyleyebiliriz.

Tags

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Doğru müşteri adayına ulaşmak için hemen arayın

0553 077 40 28

top
WhatsApp chat